Aktiv Lek våren 2015

Returadresse: Aktiv Lek AS Boks 603 3412 Lierstranda

Trenger du hjelp til lekeplassen

Vi har konsulenter som kan hjelpe deg å utforme lekeplassen eller komme med forslag til hva som passer til ditt behov. Våre konsulenter har også kontakt med montører som kan sette opp lekeplassen hvis du vil ha hjelp med dette. Du finner oss mange steder i landet, men hvis du ikke finner noen i nær- heten på listen under, ta kontakt med ordrekontoret så vil vi kunne organisere et besøk i ditt område. Besøket er uforbindtlig og gratis. Vi hjelper deg også med å kontrollere sikkerheten på det utstyret du har og lager en rapport som beskriver eventuelle utbedringer som kreves.

Kontaktinfo

Østlandet Lars Bildsten, Oslo Tel.: 32 24 04 00 • E-post: lars@aktivlek.no Heidi Ulriksen, Lier Tel.: 906 12 571 • E-post: heidi@aktivlek.no Grethe Ingebretsen, Vikersund Tel.: 911 622 63 • E-post: grethe@kreativlek.no Thomas Brønnum, Tønsberg Tel.: 948 270 43 • E-post: thomas@kreativlek.no Lene Jenssen, Lier Tel.: 909 87 610 • E-post: lene@kreativlek.no Rogaland, Vest-Agder Varhaug Park & Hage as, Varhaug Tel.: 51 43 59 00 E-post: post@vph.no

Møre og Romsdal Vidar Flovikholm Tel.: 400 43 470 E-post: vidar.flovikholm@varde.no Vestlandet Tore Larsen, Bergen Tel.: 930 87 294 • E-post: tore@aktivlek.no Jan-Erik Vangen, Voss Tel.: 900 12 558 • E-post: muhas@onine.no Midt-Norge Bente Aaknes, Åfjord Tel.: 48 26 20 71/72 53 54 06 E-post: afjord@ringo.no Nord-Norge Tel.: 32 24 04 00 • E-post: lars@aktivlek.no

Ordrekontor: Teglverksveien 15 A, 3400 Lier Telefon: 32 24 04 00 Fax: 32 84 65 01 E-mail:salg@aktivlek.no www.aktivlek.no

Fabrikk: Fyresdalsveien 183, 3870 Fyresdal Telefon: 35 04 14 00 E-mail:fabrikk@aktivlek.no

aktivlekas

Alle priser er ekskl. m.v.a. og frakt og gjelder t.o.m. 01.10.2015

Made with