Nyheter & tilbud katalog 2014

Trenger du hjelp til lekeplassen

Vi har konsulenter som kan hjelpe deg å utforme lekeplassen eller komme med forslag til hva som passer til ditt behov. Våre konsulenter har også kontakt med montører som kan sette opp lekeplassen hvis du vil ha hjelp med dette. Du finner oss mange steder i landet, men hvis du ikke finner noen i nær- heten på listen under, ta kontakt med ordrekontoret så vil vi kunne organisere et besøk i ditt område. Besøket er uforbindtlig og gratis. Vi hjelper deg også med å kontrollere sikkerheten på det utstyret du har og lager en rapport som beskriver eventuelle utbedringer som kreves.

Kontaktinfo

Møre og Romsdal Vidar Flovikholm. Tel.: 45 03 66 25, mail.: vidar.flovikholm@varde.as Vestlandet Jan Erik Vangen, Voss: Tel.: 900 12 558 mail.: muhas@online.no Tore Larsen, Bergen. Tel.: 93 08 72 94, mail: tore@arena-gruppen.no Midt-Norge Bente Aaknes, Åfjord. Tel.: 48 26 20 71/72 53 54 06 mail.: loftet@tele2.no Nord-Norge Tel.: 94153497, mail: nordland@kreativlek.no

Østlandet Lars Bildsten. Tel.: 90 77 81 58, mail: lars@aktiv-lek.no Grethe Ingebretsen,Vikersund. Tel.: 91 16 22 63, mail: grethe@kreativlek.no Lillian Pettersen, Oslo. Tel.: 46809759, mail: lillian@kreativlek.no Vestfold Oddvar Haugan, Tønsberg Tel.: 94152739, Oddvar@kreativlek.no Telemark og Aust-Agder

Øystein Vasbø. Tel.: 41491114, mail: oystein@arena-gruppen.no Rogaland, Vest-Agder Irene Gjellestad, Stavanger Tel.: 94153497 Irene@lekegiganten.no

Ordrekontor: Teglverksveien 15 A, 3400 Lier Telefon: 32 84 65 00 Fax: 32 84 65 01 e-mail:ordre@aktiv-lek.no www.aktiv-lek.no

Fabrikk: Skreosen, 3849 Vråliosen Telefon: 35 04 14 00 e-mail:post@aktiv-lek.no

aktivlekas

Alle priser er ekskl. m.v.a. og frakt og gjelder t.o.m. 01.03.2014

Made with