Vår 2018 Aktiv Lek

Returadresse: Aktiv Lek AS Boks 603 3412 Lierstranda

Gratis befaring på lekeplas sen!

Vi har konsulenter som kan hjelpe deg å utforme lekeplassen og komme med forslag til hva som passer til ditt behov. Vi har også montører som kan sette opp lekeplassen hvis du vil ha hjelp med dette. Du finner oss mange steder i landet, men hvis du ikke finner noen i nærheten, ta kontakt med ordrekontoret så vil vi organisere et besøk hos deg. Besøket er uforpliktende og gratis. Vi hjelper deg også med å kontrollere sikkerheten på det utstyret du har og lager en rapport som beskriver eventuelle utbedringer som kreves.

Kontaktinfo

Midt-Norge Vidar Flovikholm, Kristiansund Tel.: 40 04 34 70 E-post: vidar.flovikholm@varde.as Trippel A as, Ørlandet Tel.: 90 01 25 58 E-post: jev@fritias.no Nord-Norge Finnsnes vaktmesterservice Tel.: 77 87 00 00 post@fvs.as

Vestlandet Tore Larsen, Bergen Tel.: 93 08 72 94 E-post: torel@aktivlek.no Trippel A as, Voss Tel.: 90 01 25 58 E-post: jev@fritias.no Sørlandet Kontakt hovedkontoret

Østlandet Lars Bildsten, Oslo Tel.: 32 24 04 00 E-post: larsb@aktivlek.no Heidi Ulriksen, Lier Tel.: 90 61 25 71 E-post: heidiu@aktivlek.no Grethe Ingebretsen, Modum Tel.: 91 16 22 63 E-post: grethei@aktivlek.no

Tel.: 32 24 04 00 salg@aktivlek.no

Ordrekontor: Teglverksveien 15 A, 3413 Lier Telefon: 32 24 04 00 E-post:salg@aktivlek.no www.aktivlek.no

Fabrikk: Fyresdalsvegen 183, 3849 Vråliosen Telefon: 35 04 14 00 E-post:fabrikk@aktivlek.no

Alle priser er ekskl. m.v.a. og frakt. Vi tar forbehold om eventuelle trykkfeil. Utgave nr 1/2018.

M I L J Ø M E R K E T

128

aktivlekas

2 4 1 T r y k k s a k 6 5 2

Made with FlippingBook Learn more on our blog