116s Aktiv lek

Returadresse: Aktiv Lek AS Boks 603 3412 Lierstranda

Trenger du hjelp til lekeplassen

Vi har konsulenter som kan hjelpe deg å utforme lekeplassen eller komme med forslag til hva som passer til ditt behov. Våre konsulenter har også kontakt med montører som kan sette opp lekeplassen hvis du vil ha hjelp med dette. Du finner oss mange steder i landet, men hvis du ikke finner noen i nær- heten på listen under, ta kontakt med ordrekontoret så vil vi kunne organisere et besøk i ditt område. Besøket er uforbindtlig og gratis. Vi hjelper deg også med å kontrollere sikkerheten på det utstyret du har og lager en rapport som beskriver eventuelle utbedringer som kreves.

Kontaktinfo

Østlandet Lars Bildsten, Oslo Tel.: 32 24 04 00 • E-post: larsb@aktivlek.no Heidi Ulriksen, Lier Tel.: 906 12 571 • E-post: heidiu@aktivlek.no Grethe Ingebretsen, Vikersund Tel.: 911 622 63 • E-post: grethei@aktivlek.no Vestlandet Tore Larsen, Bergen Tel.: 930 87 294 • E-post: torel@aktivlek.no Jan-Erik Vangen, Voss Tel.: 900 12 558 • E-post: muhas@online.no

Møre og Romsdal/Midt Norge Vidar Flovikholm, Kristiansund Tel.: 400 43 470 E-post: vidar.flovikholm@varde.as Sunnmøre og Sogn og Fjordane Magne J. Krumsvik, Ørsta Telefon.: 45 49 71 16 E-post: mjkmedia@tussa.com

Rogaland, Vest-Agder Varhaug Park & Hage as, Varhaug Tel.: 51 43 59 00 • E-post: post@vph.no Nord-Norge Tel.: 32 24 04 00 • E-post: larsb@aktivlek.no

Ordrekontor: Teglverksveien 15 A, 3400 Lier Telefon: 32 24 04 00 E-mail:salg@aktivlek.no www.aktivlek.no

Fabrikk: Fyresdalsvegen 183, 3849 Vråliosen Telefon: 35 04 14 00 E-mail:fabrikk@aktivlek.no

aktivlekas

Alle priser er ekskl. m.v.a. og frakt og gjelder t.o.m. 01.10.2016

Made with